Haberler

12/07/2017
Bizden Haberler & Etkinlikler
Lightmaster® Kuzu Gruba Ait Sea Pearl Ataköy Projesinde Yerini Aldı

İstanbul’un Denize Sıfır Tek Premium Projesi SeaPearl Ataköy, sahil yolunun 1 numaralı konumunda yer almaktadır. Kuzu Grup tarafından hayat geçirilen bu muazzam projenin daire içi ve kat holleri dekoratif aydınlatması ile kapalı otopark aydınlatmaları yaklaşık 10.000 ürün kullanılarak Lightmaster tarafından başarı ile gerçekleştirilmiştir.

İstanbul’un en lüks ve seçkin semtlerinden biri olan Ataköy’de yer alan SeaPearl Ataköy, yaşam ve eğlence kompleksi Ataköy Marina’ya 3 dakika, popüler alışveriş merkezleri Aqua Florya, A-Plus, Galleria ve Capacity’e birkaç dakika mesafede. Kapalıçarşı, Topkapı Sarayı, Mısır Çarşısı ve Ayasofya gibi turistik noktaların bulunduğu dünyaca ünlü tarihi yarımada ise SeaPearl Ataköy’den sadece 13 dakika uzaklıkta.
Bu muhteşem projenin kapalı otopark aydınlatması ve daire içi ve kat holleri dekoratif gizli tavan aydınlatmaları Lightmaster tarafından başarıyla gerçekleştirilmiştir. Kapalı otopark aydınlatmalarında toplamda 7000 adet, dekoratif gizli aydınlatmalar kapmasında 28.000 metre özel ışık açılı aydınlatma armatürü kullanılmıştır.

Sea Pearl Ataköy Projesi LED Aydınlatma, Sea Pearl LED Aydınlatma, Sea Pearl Projesi Lightmaster, Kuzu Grup Sea Pearl LED Aydınlatma