Haberler

30/03/2014
Bizden Haberler & Etkinlikler
Light Building Fuarı

Lightmaster®, yeni nesil aydınlatma armatürleri ile 30 Mart - 04 Nisan 2014 tarihleri arasında Almanya’ nın Frankfurt şehrinde düzenlenen Light+Building Fuarına katıldı.

İki yılda bir düzenlenen, yaklaşık 2.300 katılımcı firmanın yer aldığı Light+Building Fuarına; Almanya, Hollanda, İtalya, Avusturya, Fransa, İsviçre, Büyük Britanya, Çin, İspanya, Belçika, İsveç gibi birçok ülkeden yaklaşık 196.000 ziyaretçi katıldı.

Lightmaster® ürün gamına eklenen yeni nesil ve yerli üretim LED’li ürünleri, Light+Building Fuarındaki standında endüstriyel aydınlatma , otoyol ve çevre aydınlatması, benzin istasyonu aydınlatması ve exproof başlıkları altında ziyaretçileri ile buluşturdu. Bunun dışında 110 Lm/W’ı aşan ofis tipi iç mekan armatürler ve cleanroom armatürleri de dikkat çeken ürünler arasında yer aldı.

Geniş ürün gamı ve projelendirme hizmeti ile aydınlatma ile ilgili tüm ihtiyaçlara tek adresten ulaşabilme imkanını tüketicisine sunan Lightmaster®, yeni nesil LED ışık kaynaklı armatürleri ve bu armatürlerin arkasındaki tasarım - kalite - ölçümleme - esnek ve hızlı üretim yapısı ve projelendirme faaliyetleri ile en doğru çözümleri sunarak mekânlar için en uygun aydınlatmayı gerçek tasarruf oranlarını sağlayarak gerçekleştiriyor.