Haberler

08/01/2014
Bizden Haberler & Etkinlikler
33 Enerji Verimliliği Haftası

35 yıllık elektronik tecrübesini Lightmaster®, markası ile sektöre taşıyan ürünleri ve referansları ile dikkat çeken ALE Teknoloji, 8-11 Ocak 2014 tarihleri arasında geçtiğimiz yıllarda ana sponsorlarından biri olduğu 5.Enerji Verimi Forumu ve Fuarındaydı.

Lightmaster® fuarda, dünya standartlarında üretilen ve %40 ila %80 arasında enerji tasarrufu sağlayan ürünlerini tanıttı. Fuarın 4. Günü Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız ve Yeni Teknolojiler Bakanı Fikri Işık Lightmaster® standını ziyaret ederek ürünler hakkında bilgi aldılar.

Enerji verimliliği hakkında farkındalığı arttırmak üzere önemli oturum ve panellerin gerçekleştiği EVF 2014’te, ALE Teknolojinin Satış & Pazarlama direktörü Sn. Gökay AKKOYUN 9 Ocak’ta Zeus salonunda gerçekleşen sunumunda “Endüstriyel Tesislerde Verimli Aydınlatma Ve Türkiye’nin En Büyük Verimli LED Aydınlatma Değişim Projesi” başlıklı bir sunum yaptı.


’Tüm geleneksel ışık kaynaklarını maksimum verimlilik ve %80 e varan enerji tasarrufu sağlayan LED bazlı aydınlatma sistemleri ile değiştirmek’ misyonu ile paralel hareket eden Lightmaster®, LED teknolojisi kullanarak geliştirilen profesyonel benzinlik aydınlatma serisi Lightmaster® HECTOR’ u, M3 ve M4 sınıfı yol aydınlatmalarında kullanılan Lightmaster® Aragon serisi ürünlerinin de tanıtımını yaptı.


Sunumda aydınlatmanın LED teknolojisi ile geldiği nokta, aydınlatmanın ve teknolojinin yol haritasından bahseden Gökay AKKOYUN LED değişim projelerindeki kritik başarı faktörlerine de değinerek tüketicilerin LED aydınlatma tedarikçilerini seçerken nelere dikkat etmeleri gerektiğini tek tek anlattı.