• zincir-magaza-market-1
  • zincir-magaza-market-2
Zincir Mağaza ve Marketler
Zincir Mağaza ve Marketler
Zincir mağaza ve marketler, yoğun hayat temposunda tüketicilerin günlük ve haftalık ihtiyaçlarını gidermek için sıkça uğradığı, son tüketici pazarının kalbinin attığı yerlerdir.

Aynı zamanda tüketici alışkanlıklarını, trendleri ve karar verme mekanizmalarını gözlemlemek için çok iyi bir laboratuar olan mağaza ve marketler günümüzde modern pazarlama teknikleri sayesinde farklılaşma yaratıp kendilerini rekabetçi kılıyorlar.

Rekabet gücünü artırmak için doğru satış & pazarlama stratejisi, planlaması ve uygulamasının payı çok büyük. Tüketicinin kafasındaki marka bilinirlik ve imajını daima yukarıya taşımayı hedefleyen bu şirketler mağaza dışı pazarlama aktivitelerine yoğunlaşmakla birlikte, müşterinin ürün seçimini yaptığı ve sıcak satışın gerçekleştirdiği iç mekana da ciddi yatırım yapmaktadırlar.

Lightmaster® aydınlatma çözümleri ürünleri, müşterilerinin bu yatırımı ve operasyonel aydınlatma giderlerini minimum seviyelere çekmesine yardımcı olmakla birlikte, tüketicinin mağazada alışveriş yaparken, ürünün albenisini yükseltmeye, müşterinin homojen ve sağlıklı aydınlanmış bir ortamda alışveriş etmesine yardımcı olur. Bunun yanı sıra profesyonel aydınlatma uzmanlarınca farklı reyonlar için farklı renk ve aydınlatma efektleri vermesi için dizayn edilmiş Lightmaster® aydınlatma çözümleri Dünya standartlarına paralel olarak "uygulama alanı alanına uygun aydınlatma efekti" çözüm paketini sunar. Zincir mağaza ve marketler doğru aydınlatma seçimi etkili bir pazarlama yöntemi ve uzmanlık isteyen bir disiplindir.
Ürünler
Lineer Aydınlatma Armatürleri
Ofis Aydınlatma Armatürleri
Spot Aydınlatma Armatürleri
Downlight Armatürleri
LED Tüp
Ray Spot Aydınlatma Armatürleri
Cephe ve Alan Aydınlatma Armatürleri
Gizli Aydınlatma