• avm-showroom-1
  • avm-showroom-2
AVM ve Showroom
AVM ve Showroom
21. yy`da tüketicilerin satın alma davranışları ve alışkanlıkları hızla değişti. Geçen yıllara baktığımızda değişimin hızının da giderek artığı gözlemlemekteyiz.

Çocukluğumuzdan hatırladığımız çarşı- pazarlar ya da sokaklardaki mağazalar son sürat büyük alışveriş merkezlerinde yerlerini aldılar. Otopark sorunu olmadan, birçok değişik ürün, hizmet ve markayı aynı çatı altında bulan insanlar artık alışveriş yapmak ve eğlenceli vakit geçirmek için rotalarını buralara yöneltmeye başladı.

Geçen zamanla AVM` lerin sayısı da hızla arttı. AVM içindeki satış noktası sayısı artarken rekabet giderek kızışmaya başladı.

AVM` ler kendi maliyetlerini düşürmeye çalışırken, mağazalar da maksimum farkındalık ve müşterilerine daha rahat alışveriş ortamı yaratmak için yarışmaya başladılar. Markaların müşterileriyle buluşup iletişime geçtiği AVM `ler ve mağazalarda müşteriye yaşatılan deneyim ve ürünlerin sunumu sürdürülebilir satış için çok önemlidir.

Lightmaster® aydınlatma çözümleri Elanor serisi ürünleri, mağazanızı aydınlatırken doğru ışık ile istenilen mesajı vermenizi mümkün kılar. Işıkla istediğiniz ürüne dikkat çekip yönlendirme yaparak ürüne özel seçilecek renk sıcaklığı ile ürünün kalite algısını artırabilirsiniz.

Lightmaster® aydınlatma çözümleri ELANOR, BROSS, TEXO, MIRAGE, ROCKET serisi ürünler mağazalarda kullanılan mevcut akkor flamanlı ve halojen spotlara göre aydınlatma maliyetlerinizde %80`e varan tasarruf sağlarken mağazanız eskisi kadar ısınmayacak ve bu da soğutma maliyetlerinizi düşürecektir.
Ürünler
Downlight Armatürleri
Lineer Aydınlatma Armatürleri
Spot Aydınlatma Armatürleri
Ray Spot Aydınlatma Armatürleri
Gizli Aydınlatma
LED Spot
Cephe ve Alan Aydınlatma Armatürleri
Ofis Aydınlatma Armatürleri
Alçak Tavan Aydınlatma Armatürleri
Yüksek Tavan Aydınlatma Armatürleri
LED Tüp
Sokak ve Otoyol Aydınlatma Armatürleri