• ofis-calisma-alani-1
  • ofis-calisma-alani-2
Ofis ve Çalışma Alanları
Ofis ve Çalışma Alanları
Günlük hayatımızın yaklaşık 10 saatini geçirdiğimiz çalışma alanlarında kendimizi rahat hissetmemiz  daha verimli çalışmamız açısından çok önemlidir.

Uzun çalışma saatleri boyunca konsantrasyonumuz  bozulmadan  verimli çalışmak çok zordur. Yoğun gecen günlerde bilgisayar  başında geçirilen saatler, bitmek bilmeyen toplantılar, yanlış aydınlatılmış karanlık  çalışma masaları, lambası patlamış günlerdir değiştirilmeyen aydınlatma ürünleri ve  müşterilerimizin şirketimiz hakkında ilk izlenimlerini edindikleri  yanlış aydınlatılmış bekleme ve toplantı salonları.

Bütün bu  etkenler  sabah dinç ve zinde geldiğimiz ofisten öğlene doğru kaçma hissini tetikleyecek yorgunluk  hissine  sebep olabilir.

Lightmaster® aydınlatma çözümleri QUATRO™, ELANOR™, BROSS ve LINERA ürün serileri  estetik görüntüsü ile birlikte işletmenizde dengeli ve homojen ışık dağılımı  sayesinde doğru aydınlatma çözümleri sunar.

Doğru aydınlatılan dinamik ofislerde insanlar daha mutlu ve verimli saatler geçirmektedir.

Lightmaster®  aydınlatma çözümleri  QUATRO™ ve BROSS™ ürünleri aynı zamanda  enerji ve bakım maliyetlerinde önemli ölçüde tasarruf sağlar.

Sensör,  1-10 volt, DALİ ve bunun gibi otomasyon sistemleri ile çalışabilme özelliğine sahip ürünler aynı zamanda acil durum aydınlatması (3 saat) olarak ta kullanılabilmektedir.
Ürünler
Ofis Aydınlatma Armatürleri
Downlight Armatürleri
Lineer Aydınlatma Armatürleri
Spot Aydınlatma Armatürleri
Ray Spot Aydınlatma Armatürleri
Gizli Aydınlatma
LED Spot
LED Tüp