• egitim-saglik-spor-merkezleri-1
  • egitim-saglik-spor-merkezleri-2
Eğitim,Sağlık ve Spor Merkezleri
Eğitim,Sağlık ve Spor Merkezleri
Hepimiz eğitim sıralarından geçtik. Halen zaman zaman bir şeyler öğrenmek için çeşitli eğitim faaliyetlerinde bulunuyoruz. Konsantre olup uzun süre sıkılmadan eğitime devam etmek çok zordur.

Yapılan araştırmaların gösterdiği gibi her yaşta eğitim alan insan için eğitim kalitesi kadar eğitim yerinin dizaynı ve ortamdaki ışığın doğru seçimi de çok önemlidir.

Sağlık merkezleri ve hastaneler her gün yüzlerce farklı insanın geldiği farklı özellikteki birimlerin bulunduğu genellikle stresli olunan yerlerdir. Fonksiyonel olarak iyi aydınlatılmış alanlar çalışanların görevlerini daha kolay yerine getirmelerini sağlar. Standartlara uygun yapılan aydınlatma hem görsel konfor hem de steril bir ortam açısından önemlidir.

Spor merkezleri önemli günlerde 7`den 70`e binlerce kişiyi ağırlar. Bu gibi durumlarda gerek sahadaki sporcuların gerekse tribünlerdeki sporseverlerin daha iyi vakit geçirmesi, rahat ve güvenli bir ortamda spor organizasyonunu izleyebilmeleri için gözü yormayan, homojen ve yeteri kadar parlaklıkta aydınlatma doğru proje ve ürün ile mümkündür.
Ürünler
Yüksek Tavan Aydınlatma Armatürleri
Alçak Tavan Aydınlatma Armatürleri
Cephe ve Alan Aydınlatma Armatürleri
Ofis Aydınlatma Armatürleri
Downlight Armatürleri
Spot Aydınlatma Armatürleri
Ray Spot Aydınlatma Armatürleri
Gizli Aydınlatma
LED Spot
LED Tüp