• benzin-istasyonu-1
  • benzin-istasyonu-2
Benzin İstasyonu
Benzin İstasyonu
Benzin istasyonları, günün her saati işlek, her gün binlerce kişini müşteri olarak geldiği, istasyon seçiminin bazen yolun güzergâhına göre bazen ise müşterinin artık oturmuş tüketim alışkanlığına göre yapıldığı yerlerdir. Taşımacılığın ve ulaşımın çok büyük bölümünün karayolları ile yapıldığı ülkemizde benzin istasyonları geçtiğimiz 10 yılda çok büyük değişimler göstermiş, markalaşmanın, kalite standartlarının ve müşteri memnuniyetin öne çıktığı yerler haline gelmiştir.

Günde en az 12 saat ışıkları yanan benzin istasyonları için aydınlatma müşterinin ilgisini çekmek, kaliteli ve güvenli hizmet vermek için önemli bir araç olduğu kadar; çok ciddi de bir operasyonel masraf kalemidir.

Dünyada benzin istasyonu şirketleri artık sıkça bozulan, bir iki yılda ya da daha kısa sürelerde biten, düşük verimlilik oranları ile çalışan geleneksel aydınlatma sistemlerini LED bazlı kanopiler ile değiştirmeye başlamıştır. Bu değişim hızlanarak ilerlemektedir. Değişim sayesinde iç ve dış mekân aydınlatmaları daha az tüketerek şirkete katkıda bulunmakta ve doğru açı ve efekte sahip ve daha homojen ışık etkisi ile de şirketin marka imajını desteklemektedir.

Lightmaster® aydınlatma çözümlerinin sunduğu benzin istasyonu ürünleri hem iç hem de dış mekân aydınlatmasında size en doğru ürünleri sunmakla birlikte, ihtiyacınıza yönelik özel ürün tasarlama bilgi, beceri ve kapasitesine sahiptir.
Ürünler
Kanopi Altı Aydınlatma Armatürleri
Sokak ve Otoyol Aydınlatma Armatürleri
Downlight Armatürleri
Ofis Aydınlatma Armatürleri
Cephe ve Alan Aydınlatma Armatürleri
LED Tüp