• fabrika-ve-depo-1
  • fabrika-ve-depo-2
Fabrika ve Depo
Fabrika ve Depo
Küçüğünden büyüğüne bütün sanayi  kuruluşları ülkenin  üreten  ve üretirken  değer katan,  ekonominin  en önemli yapı taşlarıdır. Birçok sanayi kuruluşu  yatırımlarından maksimim geri dönüşü almak için 3 vardiya çalışır. Bu da bir takım maliyetlerin paralel olarak artışını tetikler.

Lightmaster® Türkiye`nin ekonomisine yön veren üreticilerimizin fabrika ve depolarındaki enerji  ve aydınlatma maliyetlerini, işletmelere özel projelerle  %80` e varan oranda azaltabilmektedir.

Her işletmenin ve sektörün kendine has bir takım özellikleri vardır. Yoğun pazar araştırması ve Ar-Ge faaliyetlerinden sonra üretilen Lightmaster®  aydınlatma çözümlerinden SAVER serisi ürünler ile mükemmel görüş koşulları, homojen dağılım, doğru parlaklık, renk ve kontrast dengesi sağlanırken, diğer yandan SAVER serisi ürünler çalışanların gözlerini yormayacak şekilde tasarlanmıştır.

Ürünlerimiz günde 24 saat kullanım koşullarında 6 yılı aşan ürün ömrü ile uzun yıllar bakım gerektirmeyerek operasyonel  maliyetlerinizi  minumuma indirmektedir.

60.000 saati aşan ürün ömrü (LM80-TM21 standartlarına göre) boyunca bakım ve değiştirme gerekli olmadığından bitmiş ürün atık problemi de yaşanmaz. Düşük güç tüketimi sayesinde CO2 salınımınız düşerken çevreci işletmeler listesindeki yerinizi almış ve bir sosyal sorumluluk projesine imza atmış olursunuz.
1-10 volt, DALI ve bunun gibi otomasyon sistemleri ve sensör ile çalışabilme özelliğine sahip ürünler aynı zamanda acil durum aydınlatması (3 saat) olarak ta kullanılabilmektedir.
Ürünler
Yüksek Tavan Aydınlatma Armatürleri
Alçak Tavan Aydınlatma Armatürleri
Depo Aydınlatma Armatürleri
Cephe ve Alan Aydınlatma Armatürleri
Sokak ve Otoyol Aydınlatma Armatürleri
Lineer Aydınlatma Armatürleri
Ofis Aydınlatma Armatürleri
Downlight Armatürleri
LED Tüp