• 1
  • 2
Yönetim Kurulu Mesajı
Yönetim Kurulu Mesajı
Aydınlatma sektörü, son yıllarda tarihinde yaşamadığı kadar büyük bir değişim yaşıyor. LED ve dijital teknolojilerin aydınlatma sektöründe kullanılması ile geçtiğimiz yıllarda teknolojik birikimi, hazır ve standart aydınlatma kaynakları için kasa üretimi ile sınırlı olan aydınlatma sektörü, doğru ve verimli ürünleri tasarlamak için optik, soğutma ve elektronik disiplinlerinde ciddi Ar-Ge yatırımlarının zorunlu olduğu bir sektör haline gelmiştir.

Aydınlatma sektöründeki bu değişim, enerjisinin %70’inin yanı sıra, aydınlatma kaynaklarının da tamamına yakınını yurtdışından ithal eden ülkemiz için önemli bir fırsattır. LED teknolojileri doğru tasarım ve uygulama ile işletmelere %80’lere varan tasarruf imkanlarını sunmakla birlikte, aydınlatma tasarımcılarımıza da tasarım esnekliği sağlamaktadır.

Misyonu "Tüm geleneksek ışık kaynaklarını, maksimum verimlilik ve %80'e varan enerji tasarrufu sağlayan LED bazlı aydınlatma sistemleri ile değiştirmek" olan ALE Teknoloji, 30 yılı aşkın bir süredir elektronik sektöründe faaliyet göstermenin verdiği avantaj ve multi-disipliner Ar-Ge birikimi ile; Türkiye ve Dünya’daki en verimli, kaliteli ve uzun ömürlü ürünleri geliştirme ve üretme iddiasını taşıyan bir teknoloji ve aydınlatma şirketidir.

Aydınlatma armatürlerini kendi markası ile üreten ALE Teknoloji; optik, ısıl yönetimi, elektronik ve mekanik alanlarındaki yetkin Ar-Ge personeli, ISO 9001 kalite standartları, aydınlatma alanında yetkin satış mühendisi kadrosu ve günümüze kadar gerçekleştirmiş olduğu ulusal ve uluslararası projeler ile LED aydınlatma dönüşümünde öncü bir rol oynamaktadır.

Bilimsel toplam sistem yaklaşımı çerçevesinde; tüm ürünleri EN 60598, EN 60529, EN 60695, IESNA LM-79 standartlarına göre üretilmekte ve test edilmektedir. Lightmaster® aydınlatma çözümlerinin tüm ürünlerinin akredite aydınlatma laboratuarlarında gerçekleşmiş fotometrik ölçüm sonuçları bulunmaktadır.

ALE Teknoloji'nin nihai amacı, en verimli, uzun ömürlü ve estetik çözümü sunarken, yatırım geri dönüş süresini 2 yıldan daha kısa bir sürede gerçekleştirip, müşterilerine başarı, para ve prestij kazandırmaktır.

Tüm enerjisini daha iyi LED aydınlatma ürünleri tasarlamaya veren ALE Teknoloji ürünlerini siz proje sahipleri, bayilerimiz, ve sektör profesyonelleri ile paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz.