• 1
  • 2
Hakkımızda
Hakkımızda
ALE Teknoloji, LED bazlı aydınlatma sistemleri üretmek, dağıtmak ve bu sistemlerin uygulamasını yapmak amacı ile elektrik ve elektronik sektöründe on yılların tecrübesine sahip uzmanlar tarafından kuruldu.

Şirket, "Tüm geleneksek ışık kaynaklarını, maksimum verimlilik ve %80'e varan enerji tasarrufu sağlayan LED bazlı aydınlatma sistemleri ile değiştirmek" misyonu ile hayatına başladı. Şirketin hedeflerinin başında enerjisinin %70'ini ithal eden ve bu enerjinin en büyük bölümünü aydınlatma alanına harcayan Türkiye'nin enerji problemine çözüm getirmek vardı.

Şirket, Türkiye'deki üretim tesislerinde, Türkiye ve yurtdışında dizayn edilmiş armatürlerin üretimlerini en üst kalite standartlarında gerçekleştirmektedir. Lightmaster® ALE Teknoloji'nin tescilli bir markasıdır.

Lightmaster® ’ ın amacı, müşterilerine en doğru çözümü sunup, müşterilerinin yaptığı yatırımın geri dönüşünü en geç 2 yıl içinde almasını ve aydınlatma maliyetlerinde %80'e varan tasarruf sağlayarak ve karbon emisyonu salınımını azaltacak aydınlatma çözümleri sunmaktır.

ALE Teknoloji, Lightmaster®  mühendislik hizmetleri  ile Türkiye pazarında yer alan LED bazlı verimli aydınlatma ürünlerine verdiği 3-5 yıl garanti süresi ile sunduğu kalite ve performansının arkasında durmaktadır.